Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

18.04.2008


V neděli 6.4. jsme se jeli podívat na trénink do Lednice s Draggim, Molly, Randis a Ginou. V Brně se k nám připojila i kamarádka Lucka s Bárou.

Počasí nám přálo, sluníčko svítilo ... Byl krásný jarní den.
Gina s Bárou toho hned využili k jarním hrátkám ...
Přihlásili jsme tedy Molly a Randis k licenčním běhům na dostihové dráze. Zde jsou podmínky jiné než u coursingu - každý pes musí mít splněn 2x sólo běh a 1x běh společný. Nejdříve běžela Molly a krásně oběhla svůj sólo běh i Randis si tento běh splnila. Ovšem nášeho závodníka Draggiho "rovina" moc nebaví a také nikdy nepochopil, proč má běžet dvakrát do cíle!? A tak vyběhl s obrovským nadšením a za první zatáčkou se vrátil do cíle a netrpělivě čekal na tu kůžičku.

Gina využila přestávky mezi běhy opět k hrám ...
Rozhodli jsme se pustit deerhoundy na druhý běh dohromady, ať si to užíjí a uvidíme, jestli se Draggi nechá strhnout. Molly nasadila tempo a Draggi chtěl zase na svém oblíbeném místě se otočit, ale tím že Molly běžela dál se přece nechtěl nechat zahanbit a pokračoval až do cíle. Zato naše Randiska zjistila, že je jen tak nepředběhne a tak využila své inteligence a přeskočila plotek a přes střed si to zkrátila až do cíle.

Molly si splnila i běh společný.

Pejsci šli odpočívat a my vyrazili na oběd. Po obědě jsme se šli projít do krásného prostředí Lednicko-valtického areálu.
Bára s Ginou pózovaly ...
Deerhoundi využili krásného parku ke hrám ...


Randis a Bára


Molly


Pak jsme udělali pár závěrečných fotografií ...

Draggi, Molly, Randis, Gina a já

Lucka a Bára


Všichni