Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

19.02.2009


Kerňátka - dva týdnyUž jsme tady dva týdny. Gina si ráda pohodlně odpočne, ale pořád je u nás....a my u ní......láskyplně o nás pečuje......a když odběhne, přitulíme se k sobě...Před dvěma dny nás přestěhovali z prvního doupátka pod stolem, ven na světlo do deerhoundí ohrádky, prý abychom jim neutekli,když už chodíme, ale my na to zatím nemáme myšlenky. Jen si tak spokojeně užíváme života...
...když máme hlad, dáme si hned něco dobrého......mňam, mňam...... bříško je plné, jdeme spát......co nejblíž mámě ...Už celé dva dny koukáme, jak je ten svět kolem nás zajímavý. První prohlédla červená fenka ...... hned po ní růžová ...... potom prvorozený ...... jen ten náš zelený má pořád ještě jenom škvírky a nikam nespěchá ...A každý z nás už zkouší první krůčky, hele!


Modrý

Červená

Růžová

Zelený


To nás tak unaví, že padneme na jednu velkou hromadu...


Gina spí vůbec nejraději na zádech...... podle mámy to zkouší "červená"......!pochopitelně i "růžová" si pořádně protáhne tlapky."Gina je na zahradě, tak se musím honem podívat, co to tady schovává...tak tohle jsou ty její psí děti ?! No, nevím, jestli mám taky takové chtít. Jsou tak malinké a tak divně voní, ale jsou tak zajímavé a měkkounké..." RandiskaPokus o umělecké fotografie v košíčku a s hračkami. No, i když se fotky podařily, tak momentky jsou momentky, že ?!