Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

14.05.2009


Mezinárodní výstava v Českých BudějovicíchNa výstavu do Českých Budějovic jsme jeli s Molly a Randis. Posuzoval nás pan Jürgen Rösner z Německa, chovatelská stanice "von der Oelmühle", odkud pocházela zakladatelka našeho chovu Enfant Terrible von der Oelmühle - Terinka. Tím spíše jsme byli zvědaví, co řekne na její vnuky a vnučky.

Předvádělo se celkem deset deerhoundů, z toho tři potomci Bastiana Jeeves Irater a dva potomci našeho Draggiho. Takže jsme byli zase jako jedna velká rodina. Někteří mladí deerhoundi zde měli svou premiéru, byli to Bastíkovi synové Ashar a Aragon.

Draggiho syn Dermot, ve třídě šampionů ( je šampionem Rakouska) získal po zásluze ocenění výborný 1, CAC, CACIB a dokončil touto výstavou titul Český šampion.


Dermot Paluduz - Draggiho syn


Ve třídě otevřené se představila naše Randis ještě s Jany od Boušů a s Draggiho dcerou Denisou.

Veliké a krásné překvapení pro nás bylo, když pan Rösner zadal Randisce ve třídě otevřené ocenění výborná 1, CAC, reserve CACIB.


Tímto dnem splnila také Randis podmínky pro udělení titulu

Český šampion


Grayrory´s Drama - Randis


Molly (Terinčina vnučka), která se předvedla ve třídě šampionů si odnesla ve fenách i plemeni deerhound tituly nejvyšší - ocenění výborná 1, CAC, CACIB, BOB.


Queen Qumolly Qwinta of Dirty Mind - Molly