Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

22.09.2009


Speciální výstava chrtů
Konpiště 22.08.Konopiště nás přivítalo zataženou oblohou, ještě jsem stihli krátkou procházku a pak už jen pršelo a pršelo. Naštěstí jsme byli pro případ deště připravení a vytáhli jsme náš rybářský přístřešek ......nakonec se nás Tylšům zželelo a došli do auta pro jejich bílý "altánek" a tak už nám chyběl jen malý grilík a byli bychom naprosto spokojení ...

Posuzovala nás paní Christina Roosen ze Švédska, chovatelská stanice afgánských chrtů Khaos.

První se představil náš Asi v mezitřídě a získal výbornou 1, CAC.Poté se ukázal náš Draggi se svým synem Dermotem ve třídě šampionů. Draggi získal velmi dobrou 2, vítězem se stal jeho syn s výbornou 1, CAC a dokončil tak podmínky pro získání titul Český Grandšampion.


Draggi


Dermot, Draggi


Ve třídě čestné se po dlouhé době předvedl Basťa a ač za kruhem byl plný optimismu, v kruhu byl znechucen, protože ctí své zásady stejně jako jeho maminka Terinka. Nicméně vybojoval výbornou 1.


Bastian Jeeves Irater


Náš Asi s Derisem nastoupili o titul Vítěz speciální výstavy. První místo vybojoval náš Asi.


Assing Irater Irsias - Vítěz speciální výstavy


Ve fenkách nastoupily do mezitřídy Adinka (dcera Bastiana Jeeves Irater) a Azalka (sestra našeho Asiho). Azalka obsadila první místo s výbornou 1, CAC.


Azaria


Adinka získala výbornou 2, res. CAC.


Adelaida


V šampionech se představila naše Molly s maminkou Asiho - Anetkou. Molly třídu vyhrála s velmi dobrou 1.Anetka dosáhla na velmi dobrou 2.Molly, Aneta


Ve veteránech se předvedl Renda od Tylšů, bohužel jí paní rodzhodčí zadala známku dobrá.Titul Vítěz speciální výstavy získala za fenky Azalka a nakonec porazila i svého bratra Asiho o titul BOB.


Azaria Irsias - BOB


I přes deštivé počasí jsme si nakonec užili příjemný den!