Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

31.12.2009


Výlet na dno brněnské přehrady
28.12.2009Edita dostala spásný nápad navštívit dno brněnské přehrady,takže jsme si řekli proč ne? Vánoční svátky nás vedly k lenošení, dobré jídlo a cukroví zanechalo znatelné stopy na našich postavičkách, takže trocha pohybu nám může jen prospět. Naši pejsci se také rádi projdou po pro ně ještě neprozkoumaném území. Nakonec se k nám přidala i kamarádka Naďa s Andy a Liou z Brna, domluvili jsme si kdy a kde se potkáme a "expedice prygl (=přehrada v brněnském hantecu)" byla zahájena.

Když jsme se ráno chystali, zavolali jsme naše "mladé" psy, ale náš Baltazar se postavil naprosto nekompromisně ke dveřím s tím, že na této akci přece nemůže chybět. A tak doma zůstala jen Kesinka s Ginou a Andíkem, kteří samozřejmě šli s námi později na odpolední procházku. Kesinka se také usilovně cpala do auta, ale toto by pro ni už bylo moc náročné, tak budeme muset vymyslet nějaký výlet pro důchodce.

Vyvinuli jsme značnou snahu vytvořit nějakou společnou fotografii, což nám hatili střídavě jednotliví chlupatí čtyřnožci, stejně jako jediný mužský účastník výpravy, který odmítal veškeré oficiality, takže tak nějak něco jsme vyfotili.


Andy, Lia, Baza, Molly, Bella, Randis, Carrie, Asi, Baltazar, Daisy, Anka


Počasí nám přálo a tak jsme si výlet užívali ... Vycházku jsme zakončili v příjemné výletní restauraci a tak všichni velmi spokojení s příjemně stráveným dnem jsme se rozjeli do svých domovů. Určitě si podobný výlet brzy zopakujeme.