Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

03.10.2012


Setkání deerhoundářů aneb 6. ročník DEEŘENÍ
31.8. - 2.9.2012 - Kamenice nad Lipou


Connie, Bijou, Tonda, Randis, Carrie, Asi, Molly, Daisy a BellaPřípravy na tradiční deeření probíhaly poněkud hekticky, někteří známí nedostali volno, nemohli přijet, ale „zdravé jádro“ vyrazilo. Hanka jela ještě v pátek na oslavu bratrancových narozenin do Prahy a tak jsme jela sama s pejsky. Nakonec jsem se večer sešla jen s Tylšovými a Novotnými. Ostatní odradil déšť. V kempu bylo příjemně, ticho a klid. Pejsci se proběhli a cestou v autě uražená Daisy zkoumala zvědavě chatičku. Po večeři se rozložili všude po zemi i postelích a šli jsme spát.

Ráno přijeli Richterovi, Kohoutovi, pan Novotný a později i Olga se Standou. Dopoledne jsem jela nakoupit do Kamenice pár věcí a sehnala jsem úžasné široké holinky a ještě pár dalších věcí. Kolem poledne přijeli ještě majitelé naší Didien, ze které vyrostla krásná psí slečn.


Didien Carrie Irater


Zuzka Máderová, tu jsme museli jet hledat do Kamenice, kde katastrofálně zakufrovala. Proběhla „povinná“ členská schůze, rychle a plynule a pak jsme po večeři rozdali bohatou tombolu, ve které jsem vyhrála přesně tu věc, která se mi líbila ! Potom jsme seděli, povídali, vzpomínali, majitel kempu nám přišel zahrát na kytaru a vyprávěl zážitky ze svých dalekých cest.

Ráno nastal kadeřnický salon, ve kterém postupně skončil Tonda a nakonec i vzpurný Rebus, ze kterého jsme vyčesali hromadu chlupů. Přijel Igor Bělský a na louce si mohl zaběhat každý, kdo chtěl a i naše malá Daisy si běh zkusila a pravila, že to je zajímavé, ale s maminkou a tatínkem se běhá nejlépe.


Daisy Carrie Irater

Carrie Randis Irater


Procházka….oběd…loučení.


účastníci


Tak zase za rok, přátelé !