Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

28.06.2007


V sobotu 23.6. jsme jeli zase na další výstavu, tentokrát do Brna. Byli jsme plni očekávání, protože měl posuzovat rozhodčí z Finska, pan Leiviskä Jouko. Pan rozhodčí měl velmi vyhraněný typ deerhounda i vlkodava, což nás velmi potěšilo.

Draggi byl ve třídě šampionů v konkurenci dalších dvou psů, jeden z nich byl i náš Baloo. Draggi získal jako jediný známku výborný 1, CAC, CACIB. Baloo byl oceněn jako velmi dobrý 3, protože je jiný typ než pan rozhodčí preferoval a také mu vytýkal jeho blahobytnou kondici, ale Baloo má krásný domov s úžasnými páníčky, co víc si může přát ... Také se zde předvedly dcery našeho Brana Anette Grey a Anne Regina, Anette ve třídě otevřené dostala výbornou 1, bez titulu, protože byla stejně jako Baloo v blahobytné kondici, bydlí totiž u stejných páníčků jako Baloo, Anne Regina získala BOB a BIG 4.

Naše Molly byla ve třídě mladých a konkureci jí kromě Fritzen´s Silver Dawn dělala i naše Randis, poprvé vystavená ve třídě mladých získala velmi dobrou 3, protože vypadá oproti ročním fenám jako štěňátko a navíc momentálně mění srst. A Molly? Stala se vítězkou třídy mladých s oceněním výborný 1, CAJC.

Touto výstavou Molly splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion. Máme z ní radost.