Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

02.09.2007


Deerhoundí výlet do skotské historie. V sobotu 25.8. jsme vyrazili my deerhoundi s paničkami na výlet na zámek Sychrov, kde se již po sedmé konaly Skotské hry. Ale my jsme se jeli zúčastnit poprvé. Naše kamarádka už tam několikrát byla, tak jsme věděli, že tam můžeme i my Skotští jelení psi, jsme přece jen ze Skotska. Jeli jsme ve známé sestavě: Draggi, Randis, Molly, Baltazar a Gina.

Panička Hanka byla bohužel nachlazena, tak se hezky uvelebila pod stromy a Molly s Bazim ji zahřívali a Bazi ji také hlídal. Dobře věděl, že paničce není dobře, ale nechtěla si to nechat ujít a nás deerhoundy připravit o další deeří výlet.

Sešlo se nás tam hodně. Dojeli Baloo, Andy a Anetka od Tylšů, Netka od Drábů, Draggiho první láska Alpaka s dcerou Dianou. Takže když jsme to tak sečetli bylo nás tam celkem 10 deerhoundů, což je víc než na mnohých výstavách. A abychom nezapomněli byli zde i vlkodavi Famo, Chay a Roy od Rudoleckých a Beruška od Mrázů, které také dobře známe nejen z naší dovolené na Velké Fatře.

Vzbudili jsme velký ohlas u místních návštěvníků, ale i u Skotů. Užili jsme si příjemný den ...