Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

15.02.2008


V sobotu 9.2. jsme jeli na výstavu do Brna. Randis byla naposledy přihlášena do třídy mladých a Molly do mezitřídy, posuzoval nás pan Tibor Havelka ze Slovenské republiky.


Randis a Molly


Brno je pro nás nejbližší mezinárodní výstava, tak nás nečekalo ani brzké vstávání. Po příjezdu na výstaviště byla Randiska opět nadšená novou akcí, ale i Molly se tvářila spokojeně.

Do kruhu nastoupila nejprve Randis s Jany od Boušů, Randis třídu vyhrála a získala ocenění výborná 1, CAJC. Splnila tímto podmínky pro udělení titulu
Český Junior šampion.Randis


V mezitřídě se ukázaly Molly a dcera Draggiho Diana. Molly se umístila na prvním místě ve třídě s výbornou 1, CAC. O titul CACIB soutěžila Molly s dcerou našeho Brana Anne Reginou. Molly získala ocenění reserve CACIB.


Molly a Diana


O BOB soutěžil dospělý pes, dospělá fena a naše Randis jako zástupce mladých. Pan rozhodčí se rozhodoval mezi Randis a Anne Reginou, BOB dostala nakonec dospělá fena.

Obrovskou radost nám udělala návštěva dvou Gininých štěňátek, Alberta (Fida) a Áji. Jelikož Gina se na výstavu přijela také podívat, měla ze setkání jistě radost. Bohužel s Fidem museli brzo odjet, tak jsme si ho nestihli ani vyfotit, ale s Ájou zde zůstali déle, podstoupili i základní kurs trimování kerníka od zkušených vystavovatelů. My jsme zatím v této oblasti úplní laici, takže jsme se také mnohému naučili, i když Gina trimování dvakrát nemusí. Ája je moc krásná fenka i podle slov odborníků.


Ája Gina Irater


Ája se hned ze všema kamarádila a nejvíce se jí líbili kerni ze Sušice ...

Nakonec jsme vyfotili i Áju s její maminkou Ginou, no barevně po tatínkovi, ale maminku také nezapře ...


Ája a Gina