Úvod
O nás
Články
O deerhoundech
Chov
Naši psi
Fotogalerie

Kontakt:
Eva a Hana Voborníková
Náměšť nad Oslavou
vobornikova@cbox.cz

Foto měsíce
TOPlist

 

Návštěva ZOO v Brně 22. 07. 2007


V neděli 22.7. odpoledne jsme vyrazili na výlet do brněnské zoo.

Počasí nám přálo, nepršelo ani nepálilo sluníčko a pofukoval chladivý větřík. Když jsme dorazili do Brna, čekali jsme ještě na kamarádky Lucku s Monikou a tak jsme si to čekání zkrátili v řece, kde jsme se osvěžili a pak jsme vyrazili do zoo.

Draggi už tu byl dvakrát, tak přesně věděl, co ho čeká, ale i tak si to užíval. Zatímco Molly a Randis navštívily zoo poprvé v životě.

"Co nás čeká?" říkaly si naše deeří holky, "Výstava to nebude, panička nebalila žádný kartáč ani výstavní vodítka, ale lidí je tu hodně, ale zajímavě to tu voní, copak si na nás naše panička zase vymyslela, další deerhoundí zábavu?"

"Čicháme, čicháme a hle kočka a nějaká veliká a s puntíkama?" "Jé, to bude ale další deeří legrace!" "A co je támhle, divná ovce, musíme to jít okamžitě prozkoumat ..." "No, milí deerhoundí kamarádi a tady je zase divná kráva a má dva hrby ... Molly zná z domova krávy, ale tahle!?" "A už jsem zase doma," zaradovala se Randis, když v jedné z ohrad uviděla losa, "to znám, chodíval k nám ve Švédsku k plotu naší zahrádky." "A tady, koukejte, tady je veliká slepice a jak se na nás čepýří ..." "Tady je zase něco jako jeleni, to bychom mohli lovit, ne? Jsme přeci Skotští jelení psi!?" "Podívejte se támhle, tam se koupou, že bychom si tam taky skočili?"

Na závěr něco dobrého do čumáčku a hurá domů, musíme všem vykládat náš nový deerhoundí zážitek ...